Sünnipäevad

pidu sisehoovis

Sünnipäevapidu Sisehoov mängutoas

Sisehoovi ehitades oli meie sihtrühmaks lapsed alates 6.ndast eluaastast. Laps, kes oskab lugeda, tuleb iseseisvalt kõikide atraktsioonide kasutamisega toime. Aastatega kogunenud kogemus näitab, et meil käivad sünnipäevi pidamas ka palju nooremad lapsed ning ka eesti keelt mitte-oskavad lapsed saavad kõigi atraktsioonidega ideaalselt hakkama. 

Kõige nooremad lapsed on Sisehoovis tähistanud oma esimest tähtsat sünnipäeva ning kõige vanemad lapsed on siin tähistanud oma 13.ndat sünnipäeva. Lisaks on toimunud meie ruumides mitmete emmede-isside ning isegi vanaemade sünnipäevi. 

Ööpidu

Kogu sõbrad kokku ja korralda vahva pidzaamapidu või pea oma eriline tähtpäev Sisehoovis ööbides!
Korralda vinge öödisko, räägi õudusjutte või tunne ennast sõprade seltsis niisama mõnusalt. Ööpidu sobib ideaalselt igas vanuses lastele.

Ööpidu toimub õhtul kella 21.30 kuni 09.30 järgmise hommikuni ning on mõeldud kuni 21-le inimesele (nii lapsed kui valvajatest täiskasvanud kokku). Ööpeo alguses 21.30.-23.30. võib olla ka rohkem inimesi. Ööpeo hind sõltub ööbijate arvust: kuni 12-le ööbijale on hind 235eur, kuni 17-le ööbijale 265eur ja kuni 21-le ööbijale 285eur. Rohkemate ööbijate korral võimalikud erikokkulepped.