Müüme

Salvestatav memoseade 8eur

Erakordselt äge interaktiivne kingitus! SALVESTATAV MEMOSEADE 7eur, ostes 2tk või rohkem 5eur/tk. Lasteaiarühmadele lõpukingituseks – 6eur/tk ning lisaks on võimalus tellida iga memo peale salvestatud hüüatus – “Ilusat kooliteed!” vms.

Sõnumi salvestamiseks aseta lüliti REC peale ja ütle sõnum mikrofoni. Sõnumi esitamiseks aseta lüliti PLAY peale ja kuula. Salvestus”nupu” tagaküljel on väikesed magnetid, millega saad oma häälteatise kasvõi külmikuuksele kinnitada. 

Salvestus”Nupud” on suured! Läbimõõt 8,8cm, kõrgus 3cm. Salvestada saab 15-20sek ja seda saab korduvalt ja korduvalt ja korduvalt ülesalvestada. Töötab patareitoitel (patareid on kaasas). Tõeline laste lemmik! 

Täheplaadid "õpi lugema" (komplekt 25 kirjatähte). Hind 39eur. 

Väga tugevad, kõrgsurvel kokkupressitud puidutolmplaadid mõõduga 10*12cm. Tähed on karedapinnalised, sõrmega kergesti ülejäänud plaadilt eristatavad. Kaashäälikud on punased. Täishäälikud on sinised. Igal täheplaadi tähel on ümmargune avaus, mis tähistab tähe kirjutamise alguspunkti. Täheplaatide abil areneb lapse puutetundlikkus, tähelepanu ja keskendumine. Täheplaadid õpetavad last esemeid uurima ning asju kirjeldama värvuse ja kuju järgi. Samuti õpib laps loendama esemeid ning areneb tema võrdlemise oskus. Lapsele saavad selgeks mõisted sile ja kare. Täheplaate saab kasutada liikuva aabitsana.

Arendavad mängud: Kui lapsel on tähed selged, võib laps silmad kinni vaid kompimise teel mõistatada, millise tähega on tegu. Kui Teil on mitu komplekti täheplaate, võib kirjutada pikemaid sõnu või mängida “Leia paariline” mängu –  Aseta kõik täheplaadid lauale tagurpidi. Esimene mängija keerab ümber kaks juhuslikku plaati nii, et kõik mängijad näevad plaadil kujutatud tähte. Kui ümberkeeratud plaatidel on ühesugune täht, kogub paarilised leidnud mängija plaadid endale. Kui plaatidel on erinevad tähed, keerab mängija plaadid tagurpidi tagasi. Seejärel kordab järgmine mängija sama toimingut jne kuni laual pole enam ühtegi plaati. Mängu võitja on kogunud kõige rohkem paarilisi. Kui Teil on komplekt “ÕPI LUGEMA” ning komplekt “õpi lugema” võite mängida “Leia paariline” mängu, kus leitud paarideks on üks trükitäht ning üks kirjatäht. Mäng “Sõnad” – üks mängija valib juhusliku täheplaadi ning ütleb täheplaadil oleva tähega algava sõna. Väiksemate lastega mängides võivad lapsed öelda ükskõik millise sõna. Suuremate lastega leppida eelnevalt kokku teema – näiteks metsloomad, koduloomad, mööbliesemed, köögiviljad vms grupeeritud sõnarühmad.

Täheplaatide abil laps:

* õpib tähti tundma

* õpib tähti kirjutama

* õpib eristama täis-ja kaashäälikuid

* arendab puutetundlikkust

* arendab käe ja silma koostööd

* õpib kirjutama lihtsaid ühekordsete tähtedega sõnu

Karedusplaadid

Karedusplaadid (aste 1): sile-kare ülemineku plaat ning vahelduvad sile-kare plaat – hind 2eur (viimased komplektid veel järel!) 

Võimalus on osta ka ainult valgeid plaate.

Komplektis 2 plaati mõõduga 12*20cm. Esmaastme karedusplaatide abil areneb lapse puutetundlikkus, tähelepanu ja keskendumine. Lapsele saavad selgeks mõisted sile ja kare.

Geomeetrilised kujundid

Geomeetrilised kujundid (2*10 erinevat kujundit) hind alates 7eur – õpeta lapsele geomeetrilisi kujundeid läbi mängu! 

Komplektis on 20 plaati mõõduga 5,5*8cm ning erinevad kareda struktuuriga kleebiskujundid (võivad erineda pildil toodust!) 

Kui Sul on juba komplekt olemas, siis saada meile pilt olemasolevast ja saad soovi korral samasugused või siis teistsugused kujundid, et mängu laiendada!), mida tuleb ise plaatidele kleepida. Valmiskomplekt sisaldab ümaraks lihvitud nurkadega plaate, millele on erinevad kujundid juba peale kleebitud – hind 10eur.

 Arendavad mängud: Mäng “Leia paariline” – Aseta kõik geomeetrilised plaadid lauale tagurpidi. Esimene mängija keerab ümber kaks juhuslikku plaati nii, et kõik mängijad näevad plaadil toodud kujundit. Kui ümberkeeratud plaadid on ühesugused, kogub paarilised leidnud mängija plaadid endale. Kui plaadid on erinevad, keerab mängija plaadid tagurpidi tagasi. Seejärel kordab järgmine mängija sama toimingut jne kuni laual pole enam ühtegi plaati. Mängu võitja on kogunud kõige rohkem paarilisi. Lase lapsel öelda, millise kujundiga paarilised ta leidis. Mängu võib mängida ka silmad kinni ning püüda paarilisi leida vaid näpuga tunnetamise teel. Osta juurde ka kasepuidust karp (vaata allpool).

2016-08-05 20.16.01_

Kasepuidust suured "klotsid"

Naturaalsest kasepuidust suured “klotsid”. Väiksem 9*9cm (või 10*10cm). Hind 8eur/tk. Suurem umbes 9cm(või 10cm)*20cm. Hind 14eur/tk

Sobivad suurematele lastele näiteks Trips-traps-trulli mänguks või täringuks. Väiksematele on tehtud nendest sensoorika-kuubik – igale küljele kleepida erineva struktuuriga kangas, karv, nahk, liivapaber vms. Võib kasutada ka kasvõi voodijalgadeks.

Naturaalsest kasepuidust raam

Naturaalsest kasepuidust raam 30*30cm – 4,5eur. Sobib näituseraamiks ja erinevateks meisterdusteks. Puidust raami laius 2,4cm, raami nn puhas sisemõõt 25,2cm.

DSC_0575

Valged plaadid

Valged plaadid. Väga tugevad, kõrgsurvel kokkupressitud puidutolmplaadid, paksus 3mm: mõõduga 5,5*8cm – hind 25senti/tk, mõõduga 12*20cm – hind 75senti/tk. 

Plaadid sobivad “liikuvaks aabitsaks”, voolimisaluseks, plastiliinitööde esitlusaluseks, külmikumagnetiks ning mitmeks muuks erinevatesks meisterdusteks. 

Ühelt poolt valge, teiselt poolt naturaalne pruun. Nurgad on teravad, kuid materjal allub ülihästi lihvimisele. Siuh-siuh ja nurk ongi nüri.

Hõbehallid plaadid

Hõbehallid plaadid memomängu või bingomängu jaoks. Väga tugevad, kõrgsurvel kokkupressitud puidutolmplaadid, paksus 3mm. Suur plaat mõõduga 24*24cm, 9 väiksemat plaati mõõduga 7,8*7,8cm. Plaadid sobivad memomängu koostamiseks, bingomängu koostamiseks, voolimisaluseks, plastiliinitööde esitlusaluseks, külmikumagnetiks ning mitmeks muuks erinevatesks meisterdusteks. Ühelt poolt hõbedane, teiselt poolt naturaalne pruun. Nurgad on teravad, kuid materjal allub ülihästi lihvimisele. Siuh-siuh ja nurk ongi nüri. 

Hind 5eur.

Matkalatern

Patareitoitel armas ja käepärane LED-latern annab hubase valguse suveöödel telgis ööbides, öisel piknikul või pimedal metsarajal jalutades. Võib kasutada ka öölambikesena.

Värvivalik – punane, hõbehall, must.

Patareid ei kuulu komplekti.

UUED – 5eur/tk.

Dinosaurus T-Rex. 

Klaasfiibrist (kanuumaterjalist) dinosaurus T-Rex. 

Kõrgus umb.1,5m, laius 0,8m. Kuklast saab sisse minna ja emmele lehvitada – Appi, mind on ära söödud. Kuklaosa saab kasutada uksena. 

Puudub üks ülemine hammas (hammas on meil alles), üks hammas samas reas veel loksub. Hind 2366eur.

Vaip

Vaip (parempoolne) – tellitud Linconast. Kasutuskoht restoranid, hotellid. Väga vastupidav ja kergesti hooldatav materjal. Pealiskiht lühike sametine karv, põhi kummist ehk linoleumi omadustega pehme vaip. Uhiuus, rullis, kogus …m2(kindlasti mitukümmend m2).

Hind 26eur/m2.

LEGO Friends 41333 – Olivia uurimisjaam.

Buss on korra kokku pandud ja pole uuesti lahti võetud, et kõikide tükkide täpset olemasolu hinnata. Esmavaatlusel tundub kõik olemas olevat. Bussi katusel olev uurimisjaama monitor on asendatud teise komplekti monitoriga – ehk et kleebis monitoril on teine, kui raamatus näitab. Puuoksa üks detail on puudu, on muudetud teise komplekti detailiga, et puu põhimõtteliselt samasugune välja näeks. Kaasas kokkupanemise juhendraamat. Karpi pole. Soovi korral võin enne posti panemist kõik juppideks lammutada. Hind 15eur.

INGLISE KEEL SINULE on lastele mõeldud keelemäng, mis aitab õppida inglise keele põhisõnavara. Piltidega kaardid on teemade kaupa jagatud sõnarühmadesse, et lapsed saaksid sõnu õppida kontekstis. Mitu mänguvõimalust aitavad põhisõnu õppida je meeles pidada. See treenib mälu, tähelepanu ja loogilist mõtlemist ning sobib suurepäraselt nii kodus, koolis kui ka reisil mängimiseks.
Komplektis – 55 pildi ja ingliskeelse sõnaga kaarti, kahepoolne mängulaud, spetsiaalne sektoriteks jagatud karbisisu mängunoolega, juhend. Mäng on UUS. Hind 7eur.