Lisateenused

Meilt saab tellida erinevaid lisateenuseid, mis teevad peo veelgi meeldejäävamaks! Kirjuta oma soov siin.

Lastepärased vesitattood/tätoveeringud

Lihtsasti paigaldatavad tattood: lõbusad Smiled, vahvad vigurnäod ja kollinäod, iidsed dinosaurused, jalgpalli fännid, mereloomad, taluloomad, dzungliloomad, liblikad… pildid siit: www.sisehoov.ee/muume

Sisehoovis on võimalik kohapeal osta lastepäraseid vesitattoosid – 1tk 50senti. 
Ettetellimisel juhusliku valikuga 20tk 7eur. Iga lisanduva tattoo hind 35senti tk. 

Telli professionaalne fotograaf sünnipäeva jäädvustama!

1h hind 75eur
NB! Kui meie fotograafile ajaliselt ei sobi, siis kahjuks kedagi teist antud hinnaklassis pakkuda pole.
Kutsu oma peole fotograaf, kes jäädvustab tähtsa päeva tähtsad hetked.
Pakkumine sisaldab suures resolutsioonis digitaalseid pilte. Ühe tunni kohta tuleb umbes 50pilti, et kõikidest lastest ja hetkedest oleks piisavalt suur valik.
 

Mereröövli tütar Arabella ja tema rääkiv aara-papagoi

30min 80eur (võimalik ainult eesti keeles)
Kutsu oma peole mereröövel koos imekauni ja targa aaraga! Etteaste raames saavad lapsed teada palju olulist ja huvitavat papagoidest. Saab lindu toita ja näha tema lendamist. Lind võib hea tujuga teha isegi trikke ja rääkida. Kui lastel julgust, saab papagoid iga soovija paitada, käes hoida ja linnuga koos pilti teha. Lubatud on fotografeerimine ilma välguta. Lind ei ole tsirkuselind, aga harjunud lastega, naudib tähelepanu ja tunneb mängutoas ennast alati vabalt. Sobilik igas vanuses lastele ja põnev isegi täiskasvanutele.

Eksootiliste putukate programm

120eur – 45-60min, olenevalt laste vanusest ja huvist.
Kaks toredat noort meest tutvustavad oma hobi ja tööd eksootiliste putukatega. Programmis on kesksel kohal elusate eksootiliste putukate vaatlemine ning soovi korral ka kätte võtmine. Lisaks uuritakse värvikirevaid ja kummalisi prepareeritud putukaid läbi suurenduse. Programmi eesmärk on luua empaatia ja parem mõistmine endast nii erineva eluvormi suhtes kui ka inspireerida lapsi ümbritsevat rohkem märkama ja uurima.  
Etteaste võimalik eesti keeles ja inglise keeles. Sobilik igas vanuses lastele ning ka täiskasvanutel on huvitav.

"3 in 1 peojuht"

60min 75eur; 90min 95eur
Kutsu oma lapse sünnipäevale peojuht, näomaalija ja glitter-tattoode tegija! Kolm teenust – üks tegija! Kombineeri omale sobilik!
Tellimust esitades palun märgi tellimuse pikkus, soovitud tegevused ning peojuhi kostüüm – valikus on Printsess, Tähesäraükssarvik, Vikerkaareükssarvik, Lumivalgeke, Tuhkatriinu, Okasroosike, Indiaanitüdruk, Käpapatrull Skye, Pipi, Alice Imedemaal, Rapunzel, kaunis Elsa, Frozen Anna, Nõid, Vampiir, Piraat, Minni, Haldjas, Mesilane, Päkapikk, Kass, Kloun või kostümeerimata nn tavariietuses peojuht. Lisandunud on UUS kostüüm – Merineitsi. 
NB! Peole saab tellida ka mitu peojuhti korraga. Näiteks üks teeb maalinguid ja ning teine samal ajal mängib lastega. Hind sõltub laste arvust, mida täpselt soovitakse ja kui kaua.

Mustkunstniku etendus

Etendus kestab 30-35min ning osades trikkides saavad ka lapsed kaasa lüüa.
190eur – MUSTKUNSTNIK koos jänes Roki ning valgete tuvidega. Etteaste võimalik eesti ja vene keeles.
Mustkunsti etendus on sobilik igas vanuses lastele ning ka täiskasvanutel on huvitav!

Teaduse Imede show

40-45min 120eur
Imeline võimalus uurida teadust otse sünnipäevapeol! Show on täis vaatemängulisi katseid ning katsete läbiviimisel saavad lapsed ka ise osaleda. Etteaste võimalik nii eesti kui vene keeles. Sobilik igas vanuses lastele ning huvitav jälgida ka täiskasvanutel.

Õhupallid sünnipäeval!

HEELIUMPALLID – Kaunistame Sisehoovi rõõmsalt värvikirevaks kaunite heeliumpallidega! 35eur (sisaldab 20 palli), iga järgnev pall 1,6eur.
TAVAPALLID – Värvikirevad õhupallid rõõmustavad iga last! 50 värvikirevat palli, 35eur.

uv maalingud

Telli sünnipäevale UV-maalingute või näomaalingute tegija! 
UV-maalingud helenduvad Sisehoovi peegellabürindi valgustusega väga efektselt! Värvid on hästi erksad (neoonsed) ning jätavad ilma UV-valguseta nn tavalise kuid erksama näomaalingu mulje. 1h – 50eur; 1,5h – 70eur; 2h – 85eur.
Näomaalingud: 1h – 45eur; 1,5h – 60eur; 2h – 75eur. Ühes tunnis jõuab maalida umbes 10 nägu – selle järgi on hea arvestada, mitmeks tunniks näomaalinguid tellida.
NB! Kui meie näomaalijale tellimus ajaliselt ei sobi, siis teiste tegijate hinnaklass on mõnevõrra kallim. Enne tellimuse kinnitamist kooskõlastame teiega hinna. 
Mõni näomaalija saab tulla kostümeeritult (vt. Peojuhi kostüümi valikuid) – lastele meeldib, kui näomaalija on lemmiktegelase kostüümis ning vahva on kõik koos pilti teha –  kostümeeritud näomaalija hind +15eur.

Glitter-tätoveeringud

Kui soovid, et lapsed saaksid peolt kaasa midagi sellist, mille üle lausa mitu päeva rõõmu tunda – telli oma peole kunstnik, kes teostab nahasõbralikke sädelevaid tätoveeringuid, mille üle on uhked nii tüdrukud kui ka poisid. Valikus on üle 100 pildi!
Tätoveering on veekindel ja püsib keskmiselt üks nädal. 1h jooksul jõuab teha 10-12 tätoveeringut. 1h-40eur;  1,5h-55eur;  2h-75eur

Jäätis koogi asemel

Muuda oma pidu eriliseks – rendi jäätisemasin! Pehme jäätis on mõnus vaheldus koogile või tordile. Itaalias toodetud kvaliteetsed jäätisesegud on kooresed ja suussulavad. Jäätisemasina rendipakett sisaldab sinu poolt valitud ühte jäätisesegu (segust valmib 1tunniga ca 40 pehmet jäätist) ning 40 topsikut/lusikat. Kõik jäätised on gluteenivabad. Tee oma maitsevalik siit: vanilje (saadaval ka vegan variandina), shokolaad, roosa või sinine nätsukomm, soolane karamell. Hind 80eur. Telli juurde ka mini-vahukomme jäätiste kaunistamiseks 3eur.

"Ole ise mängujuht!"

paketi hind 8eur
Kasuta võimalust võõra peojuhi asemel hoopis ise lastele mõned meie poolt juba ettevalmistatud mängud korraldada ja sedasi laste pidu toredate lisategevustega sisustada!
 
“Ole ise mängujuht!” mängukomplekt sisaldab kolme mängu, mille käigus pannakse proovile laste teadmised, reaktsioon ja tähelepanuvõime ning osavus (valikvastustega viktoriin ja kaks liikumismängu).
 
Komplektis on eestikeelsed mängude juhendid ning kõik vajaminevad vahendid mängude edukaks läbiviimiseks. Mängud võite läbiviia meelelahtuslikus vormis või siis autasustada iga mängu võitjat väikese auhinnaga – näiteks tattoodega (auhinnad ei kuulu komplekti).

Toitlustus

Kõik toidud ja joogid võite meie ruumidesse ise kaasa tuua. Omalt poolt oskan soovitada Selveri Kööki, kus kõik toidud tulevad kenasti serveeritult ning on lauale asetamiseks valmis. Kui soovid, et lauake oleks kaetud lapse soovitud teemale – printsess, kosmos, vikerkaar vms… oleme hetkel otsimas omale koostööpartnerit, kes selle toredad ülesande enda peale võtaks… 

Kingitused

Erakordselt äge interaktiivne kingitus! KORDUVSALVESTATAV MEMO 8eur, ostes 2tk või rohkem 7eur/tk. Lasteaiarühmadele lõpukingituseks – 5eur/tk.
Sõnumi salvestamiseks aseta lüliti REC peale ja ütle sõnum mikrofoni. Sõnumi esitamiseks aseta lüliti PLAY peale ja kuula. Salvestaja tagaküljel on väikesed magnetid, millega saad oma häälteatise kavõi külmikuuksele kinnitada (lähemalt vt siit www.sisehoov.ee/muume). 
 
UUS! Pakume ka Arendavaid mänguasju ja õppevahendeid! Tegemist lao tühjendusmüügiga! 

Sisehoovi Disko - TASUTA!

Korralda sünnipäeval vahva disko. Olemas on muusikakeskus/raadio, diskovalgustus ning laseranimatsioon seinal. Kui soovid korraldada diskot või kuulata taustaks oma lemmikmuusikat – võta kaasa oma lugudega CD, USBi pulk, MP3 mängija, telefon või sülearvuti (muusikakeskusega saab ühendada telefoni ja sülearvuti läbi 3,5mm pulkühendusega kõrvaklapipesa).

NB! Väljaspool maja tellitud Lisateenused (peojuhid, esinejad jms) on Tellija vastutusel – st et Tellija koristab vajadusel teenuse osutaja järgi ning katab tema poolt tekitatud võimalikud varalised kahjud.

Majutus Pärnus!

Armsad kliendid! Kui taevatähed soosivad, siis suvisel perioodil kohtume ehk suvepealinnas Pärnus, kus vaid mõnisada meetrit Eesti suurimast liivarannast asub väike majake, mis ootab majulisi. Alusta suve planeerimisega juba täna! 🙂