Lisateenused

Pidusid meil enam pidada ei saa, aga meilt saab tellida erinevaid LISATEENUSEID, mis teevad tähtsa südmuse veelgi meeldejäävamaks! Kirjuta oma soov siin.

Lastepärased vesitattood/tätoveeringud

Lihtsasti paigaldatavad tattood: lõbusad Smiled, vahvad vigurnäod ja kollinäod, iidsed dinosaurused, jalgpalli fännid, mereloomad, taluloomad, dzungliloomad, liblikad… pildid siit: www.sisehoov.ee/muume

Juhusliku valikuga 20tk 7eur. Iga lisanduva tattoo hind 35senti tk. 

Telli professionaalne fotograaf sünnipäeva jäädvustama!

1h hind alates 75eur
NB! Kui meie fotograafile ajaliselt ei sobi, siis kahjuks kedagi teist antud hinnaklassis pakkuda pole.
Kutsu oma peole fotograaf, kes jäädvustab tähtsa päeva tähtsad hetked.
Pakkumine sisaldab suures resolutsioonis digitaalseid pilte. Ühe tunni kohta tuleb umbes 50pilti, et kõikidest lastest ja hetkedest oleks piisavalt suur valik.
 

Mereröövli tütar Arabella ja tema rääkiv aara-papagoi

30min 85-115eur (olenevalt piirkonnast võib hind muutuda). (võimalik ainult eesti keeles)
Kutsu oma peole mereröövel koos imekauni ja targa aaraga! Etteaste raames saavad lapsed teada palju olulist ja huvitavat papagoidest. Saab lindu toita ja näha tema lendamist. Lind võib hea tujuga teha isegi trikke ja rääkida. Kui sünnipäevalapsel on julgust, saab ta papagoid käe peal hoida ja linnuga koos pilti teha. Suurema grupi ja huvi korral saab tellida pikema etteaste, kus iga soovija saaks paitada, papagoid käes hoida ja pilti teha, siis arvestada ajakuluga umbes +15min (lisatasu +10eur). Lubatud on fotografeerimine ilma välguta. Lind ei ole tsirkuselind, aga harjunud lastega, naudib tähelepanu ja tunneb mängutoas ennast alati vabalt. Sobilik igas vanuses lastele ja põnev isegi täiskasvanutele. 

Eksootiliste putukate programm

120eur – 45-60min, olenevalt laste vanusest ja huvist.
Kaks toredat noort meest tutvustavad oma hobi ja tööd eksootiliste putukatega. Programmis on kesksel kohal elusate eksootiliste putukate vaatlemine ning soovi korral ka kätte võtmine. Lisaks uuritakse värvikirevaid ja kummalisi prepareeritud putukaid läbi suurenduse. Programmi eesmärk on luua empaatia ja parem mõistmine endast nii erineva eluvormi suhtes kui ka inspireerida lapsi ümbritsevat rohkem märkama ja uurima.  
Etteaste võimalik eesti keeles ja inglise keeles. Sobilik igas vanuses lastele ning ka täiskasvanutel on huvitav.

"3 in 1 peojuht"

60min 80eur; 90min 100eur
Kutsu oma lapse sünnipäevale peojuht, näomaalija ja glitter-tattoode tegija! Kolm teenust – üks tegija! Kombineeri omale sobilik!
Tellimust esitades palun märgi tellimuse pikkus, soovitud tegevused ning peojuhi kostüüm – valikus on Printsess, Tähesäraükssarvik, Vikerkaareükssarvik, Lumivalgeke, Tuhkatriinu, Okasroosike, Indiaanitüdruk, Käpapatrull Skye, Pipi, Alice Imedemaal, Rapunzel, kaunis Elsa, Frozen Anna, Nõid, Vampiir, Piraat, Minni, Haldjas, Mesilane, Päkapikk, Kass, Kloun või kostümeerimata nn tavariietuses peojuht. Lisandunud on UUS kostüüm – Merineitsi. 
NB! Peole saab tellida ka mitu peojuhti korraga. Näiteks üks teeb maalinguid ja ning teine samal ajal mängib lastega. Hind sõltub laste arvust, mida täpselt soovitakse ja kui kaua.

Mustkunstniku etendus

Etendus kestab 30-35min ning osades trikkides saavad ka lapsed kaasa lüüa.
190eur – MUSTKUNSTNIK koos jänes Roki ning valgete tuvidega. Etteaste võimalik eesti ja vene keeles.
Mustkunsti etendus on sobilik igas vanuses lastele ning ka täiskasvanutel on huvitav!

Teaduse Imede show

40-45min 150eur
Imeline võimalus uurida teadust otse sünnipäevapeol! Show on täis vaatemängulisi katseid ning katsete läbiviimisel saavad lapsed ka ise osaleda. Etteaste võimalik nii eesti kui vene keeles. Sobilik igas vanuses lastele ning huvitav jälgida ka täiskasvanutel.

Õhupallid sünnipäeval!

HEELIUMPALLID – Kaunistame ruumid rõõmsalt värvikirevaks kaunite heeliumpallidega! Alates 40eur (sisaldab 20 palli), iga järgnev pall 1,6eur.
TAVAPALLID – Värvikirevad õhupallid rõõmustavad iga last! Kohaletoomisega, täispuhutuna, alates 40eur (sisaldab 50 värvikirevat palli). Rohkema korral küsi pakkumist.

uv maalingud

Telli sünnipäevale UV-maalingute või näomaalingute tegija! 
UV-maalingud helenduvad Sisehoovi peegellabürindi valgustusega väga efektselt! Värvid on hästi erksad (neoonsed) ning jätavad ilma UV-valguseta nn tavalise kuid erksama näomaalingu mulje. 1h – 55eur; 1,5h – 75eur; 2h – 90eur.
Näomaalingud: 1h – 50eur; 1,5h – 65eur; 2h – 80eur. Ühes tunnis jõuab maalida umbes 10 nägu – selle järgi on hea arvestada, mitmeks tunniks näomaalinguid tellida.
NB! Kui meie näomaalijale tellimus ajaliselt ei sobi, siis teiste tegijate hinnaklass on mõnevõrra kallim. Enne tellimuse kinnitamist kooskõlastame teiega hinna. 
Mõni näomaalija saab tulla kostümeeritult (vt. Peojuhi kostüümi valikuid) – lastele meeldib, kui näomaalija on lemmiktegelase kostüümis ning vahva on kõik koos pilti teha –  kostümeeritud näomaalija hind +15eur.

Glitter-tätoveeringud

Kui soovid, et lapsed saaksid peolt kaasa midagi sellist, mille üle lausa mitu päeva rõõmu tunda – telli oma peole kunstnik, kes teostab nahasõbralikke sädelevaid tätoveeringuid, mille üle on uhked nii tüdrukud kui ka poisid. Valikus on üle 100 pildi!
Tätoveering on veekindel ja püsib keskmiselt üks nädal. 1h jooksul jõuab teha umbes 15 tätoveeringut. 1h-49eur;  1,5h-59eur;  2h-69eur

Jäätis koogi asemel

Muuda oma pidu eriliseks – rendi jäätisemasin! Pehme jäätis on mõnus vaheldus koogile või tordile. Itaalias toodetud kvaliteetsed jäätisesegud on kooresed ja suussulavad. Jäätisemasina rendipakett sisaldab sinu poolt valitud ühte jäätisesegu (segust valmib 1tunniga ca 40 pehmet jäätist) ning 40 topsikut/lusikat. Kõik jäätised on gluteenivabad. Tee oma maitsevalik siit: vanilje (saadaval ka vegan variandina), shokolaad, roosa või sinine nätsukomm, soolane karamell. Hind alates 85eur. Telli juurde ka mini-vahukomme jäätiste kaunistamiseks 3eur.

 

Kingitused

Erakordselt äge interaktiivne kingitus! KORDUVSALVESTATAV MEMO 8eur, ostes 2tk või rohkem 7eur/tk. Lasteaiarühmadele lõpukingituseks – 5eur/tk.
Sõnumi salvestamiseks aseta lüliti REC peale ja ütle sõnum mikrofoni. Sõnumi esitamiseks aseta lüliti PLAY peale ja kuula. Salvestaja tagaküljel on väikesed magnetid, millega saad oma häälteatise kavõi külmikuuksele kinnitada (lähemalt vt siit www.sisehoov.ee/muume). 
 
UUS! Pakume ka Arendavaid mänguasju ja õppevahendeid! Tegemist lao tühjendusmüügiga! 

Majutus Pärnus!

Suvisel perioodil pakume toredat kodumajutust suvepealinnas Pärnus! Vaid mõnisada meetrit Eesti suurimast liivarannast asub väike majake, mis ootab majulisi. Võta julgelt ühendust!