KKK

Korduma kippuvad küsimused

Ruumidega saab tutvuda 15min enne või 15min peale broneeritud pidu – nendel aegadel on meie inimene kohapeal olemas. Broneeritud peoaegu võite vaadata SIINKui on kaugemalt tulek, siis soovitame eelnevalt ka meiega ühendust võtta – vältimaks olukorda, kus pidu on sünnipäevalapse haiguse tõttu tühistatud või muudetud peo alguse- ja/või lõpukellaaegu.

Sisehoovi ehitades oli meie sihtrühmaks lapsed alates 6.ndast eluaastast. Laps, kes oskab lugeda, tuleb iseseisvalt kõikide atraktsioonide kasutamisega toime. Aastatega kogunenud kogemus näitab, et meil käivad sünnipäevi pidamas ka palju nooremad lapsed ning ka eesti keelt mitte-oskavad lapsed saavad kõigi atraktsioonidega ideaalselt hakkama. Kõige nooremad lapsed on Sisehoovis tähistanud oma esimest tähtsat sünnipäeva ning kõige vanemad lapsed on siin tähistanud oma 13.ndat sünnipäeva. Lisaks on toimunud meie ruumides mitmete emmede-isside ning isegi vanaemade sünnipäevi 🙂

Sünnipäevaliste arv Sisehoovi ruumides on 40 inimest (nii lapsed kui täiskasvanud kokku).  Kui pidulisteks on ainult lapsed, siis soovituslik laste arv on 25 last. Siis mahute kõik kenasti ära ja kellelgi pole kitsas.

Kööginurgas on olemas kohvimasin (sh filtrid), vee kiirkeetja ning mikrolaineahi. Nõudest on olemas plastkausid (5tk, neljas erinevas mõõdus), plastvaagnad (4tk, kahes erinevas mõõdus) ja morsikannud (2tk, mahuga 2,5l). Söögiriistadest on tordilabidas, suur nuga, väike nuga, määrdenuga ning mõned keskmise suurusega lusikad salati serveerimiseks. Lisaks on olemas käärid, tikud, lõikelauad ning vaasid. Ühekordsed nõud palume peopidajatel ise kaasa võtta. Lisaks soovitame kaasa võtta veekindla markeri laste joogitopsidele nime kirjutamiseks ning ärge unustage tordi küünlaid 🙂

Ei, neid masinad meie ruumides kasutada ei või. Samuti ei ole lubatud seebimullipuhujate kasutamine. Seebimulli- ja vahuvedelik muudavad põrandakatted kleepuvaks ning tossumasin paneb tööle kogu Mustamäe tee 18/1 tuletõrje häiresüsteemi. Tordivulkaane on turvalisem mitte kasutada. Ühe vulkaani süütamisega pole kogu maja tuletõrjesüsteem häiresse veel läinud, kuid kahe vulkaani toss paneb häire tööle ning turvapatrull siseneb ruumidesse.

Söögilaua mõõdud on: pikkus 360cm ja laius 80cm.

Jah, kutsed saate välja printida siit: KUTSED

Teie peo ajal meie inimest kohapeal ei viibi. Ruumide vastuvõtmisel võite öelda, et soovite seadmete tutvustust.
Tavapärane kogemus on, et lapsed üldjuhul tutvustust ei vaja – nad on erakordselt nutikad 🙂
 

Ööpidu toimub õhtul kella 21.30 kuni 09.30 järgmise hommikuni ning on mõeldud kuni 21-le inimesele (nii lapsed kui valvajatest täiskasvanud kokku). Ööpeo alguses 21.30.-23.30. võib olla ka rohkem inimesi. Ööpeo hind sõltub ööbijate arvust: kuni 12-le ööbijale on hind 245eur, kuni 17-le ööbijale 280eur ja kuni 21-le ööbijale 305eur. Rohkemate ööbijate korral võimalikud erikokkulepped.

Soovi korral saab meilt tellida kasutamiseks isetäituvaid õhkmadratseid (a 5eur/tk) ning rannatelgi tüüpi telke (a 6eur/tk), kus pead on telgikatuse all ja jalad nn taeva all. Telkide ülespanek on jõukohane alates 7-aastastele, kuid ka väiksemad on selles vahvas tegevuses suured abimehed. Meie pakutavate madratsitega mahub ühte telki ööbima 3 inimest.

Ööbimiseks vajalikud ööriided (magamiskotid, padjad, tekid, linad) ja kaisukaru tuleks ööpidulistel endil kaasa võtta. Ööbimiseks sobilik riietus on nagu telkimisel ikka – dressispüksid/retuusid, pikad varrukad, sokid.
 
NB! Terve ööpeo vältel peab lastega koos viibima ka vastutav täiskasvanu või täiskasvanud.

NB! HÜGIEENILISTE TINGIMUSTE TAGAMISEKS ON SISEHOOVI RUUMIDES LUBATUD VIIBIDA SOKKIDES VÕI PEHME TALLAGA SUSSIDES! 

PALJAJALU, KONTSAKINGADES, KUMMITALLAGA SISEJALANÕUDES JA VÄLISJALANÕUDES POLE SISEHOOVIS LUBATUD LIIGELDA!

NB! KÕVA TALLAGA JALANÕUD ON PEEGELLABÜRINDIS OHTLIKUD!

Paljajalu ruumides viibimine pole lubatud!