Hinnad

 

Eelneval kokkuleppel on võimalus ruumidesse siseneda ka kontaktivabalt: vaata siit. 

E-N kõik peod kestusega 2,5h 11.00.-20.30: 0EUR

R-P kõik peod kestusega 2,5h 11.00.-20.30: 0EUR 

                 Ootame Teid Sisehoovi ettevalmistusi tegema 15min enne märgitud peo algust. Ürituse kestus on 2,5h ning peale külaliste lahkumist on Teil peo korraldajana veel 15min aega koristamiseks ja asjade pakkimiseks.

                                         NB! Palume kinni pidada kokkulepitud kellaaegadest ja lõpetada pidu õigeaegselt!  

Kui järgmist pidu pole peale tulemas, saab eelneval kokkuleppel oma ürituse kestvust pikendada (iga alustatud 30min maksumus 20EUR).

NB! Riiklikel pühadel kehtivad nädalavahetuse hinnad. Hinnad kehtivad maksimaalselt 40 osavõtjaga, sh lapsi maksimaalselt 25, erapidude läbiviimiseks. Suuremale peole ja ettevõtetele kehtivad erihinnad. Ööpidude hind sõltub osalejate arvust. Broneerimistasu ei kuulu tagastamisele, kui pidu ei toimu kliendist tulenevatel põhjustel.

Kööginurgas on olemas kohvimasin (sh filtrid), vee kiirkeetja ning mikrolaineahi. Lisaks on teie käsutuses kausid, vaagnad, vaasid, tordilabidas, salatilusikad, nuga, käärid ja morsikannud. Ühekordsed nõud palume peopidajatel ise kaasa võtta. Lisaks soovitame kaasa võtta veekindla markeri laste joogitopsidele nime kirjutamiseks, tordi küünlad ning tikud/välgumihkli tordil küünalde süütamiseks.