Broneeri

Edukal broneerimisel saadetakse kohselt ka automaatne broneeringuteavitus broneeringus sisestatud e-posti aadressile. Teatise mittesaamisel vaadake üle ka rämpspost! Kogemus on, et hotmail.com aadressidele saadetud teatised lähevad rämpspostkasti! 

Broneerimistasu on kogusummast 40 EUR, mis arvestatakse maha ürituse kogumaksumusest ning mille palume tasuda 3 päeva jooksul peale broneeringu teostamist. Broneerimistasu palume kanda OÜ Kavestar arveldusarvele EE391010220262410224. Selgitusse kirjutada ruumide rendi kuupäev, alguse kellaaeg ja broneeringus märgitud vastutava täiskasvanu nimi.

Ülejäänud summa saab tasuda kohapeal enne peo algust sularahas. Soovi korral võite broneerimisel tasuda ka kogu rendisumma või maksta ülejäänud summa hiljemalt 2 tööpäeva enne üritust OÜ Kavestar pangaarvele.

NB! Juhul kui sünnipäeva ei ole võimalik broneeritud ajal pidada (haigestumine vms), siis saab broneeringut 1 kord ühe aasta jooksul edasi lükata. Broneeringu tühistamisest tuleb meid teavitada alati võimalikult kiiresti. Broneeringutasu tagasi ei maksta.

Broneeri